Do pracy rodacy :)

Święta, święta i po świętach. Może to i lepiej bo czas wracać do pracy. Szczerze powiedziawszy stęskniłam się za moimi papierami. Poczyniłam już wyprzedażowe zakupy i czekam niecierpliwie na swoja przesyłkę.

Dziś album- prezent choinkowy dla mojej kochanej bratanicy, chrześniaczki Wiktorki. Przyznam szczerze, że kusiło mnie strasznie żeby go zrobić w odcieniach różu, który Wiki kocha, ale pomyślałam, że ma to być pamiątka. Może za kilkanaście lat róż będzie już dla niej obciachem ? Po za tym zakochałam się w tych porcelanowych papierach. W połączeniu z zielenią wyglądają bardzo elegancko (moim skromnym zdaniem). Album powstał dosłownie w ciągu 3 dni. To prawdziwy rekord. Czekał jedynie na obszycia maszyną, którą ma mama. Prezent obdarowanej bardzo się podobał i mam nadzieje, że będzie miłą pamiątką.

Zapraszam;

SZCZEGÓŁY:


Moje pierwsze eksperymenty z efektem cracke.

Grubasek w całej krasie.

Powiązane wpisy:

2 Thoughts on “Do pracy rodacy :)

  1. Album piękny!!! jak ja się muszę jeszcze dużo nauczyć. Pięknie dobrane kolory, papiery, dodatki.A tempo – pozazdrościć. Pooglądałam trochę Twoich prac muszę przyznać, że są coraz piękniejsze, co jedna to ciekawsza. Pozdrawiam

  2. I like your blog theme. What template did you use ?

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Post Navigation